نمونه کارهای ما

 • ۴NET B500

  دزدگیر ۴NET مدل B500 یکی از جدیدترین محصولات شرکت ۴NET میباشد که دستگاه مرکزی ۹ زون ، تلفن کننده سیمکارتی و خط ثابت را در یک مجموعه ارائه نموده است . قابلیت انعطاف زیاد این محصول به دلیل امکانات متفاوت دستگاه میباشد.

 • هیرو (جوادالائمه)

  بخش های اداری این بیمارستان شامل پذیرش و ترخیص، آمار و مدارک پزشکی، حسابداری و امور مالی، مدیریت پرستاری، اعتبار بخشی و بهبود کیفیت، منابع انسانی و کارگزینی، فناوری اطلاعات، روابط عمومی، بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، کنترل عفونت و CSR ، آشپزخانه، لندری و تدارکات و انبار می باشد. کل مجموعه مجهز به تاسیسات کامل مولد گاز اکسیژنو ژنراتور میباشد که با نماز خانه و انبارهای تابعه و همچنین کال همجوار با بیمارستان که از طریق شهردار و استاندار وقت در اختیار این بیمارستان قرار گرفت ، مساحت این بیمارستان مجموعا 15000 متر می باشد و در تاریخ 17 مهر ماه 1379 در روز تولد حضرت جوادالائمه (ع) رسما مورد بهره برداری قرار گرفت. بخش آنژیوگرافی در سال 1381 با خریداری و نصب یک دستگاه آنژیوگرافی زیمنس توسط حاج آقای دانشی نیا مورد بهره برداری قرار گرفت. بخش پزشکی هسته ای (گاما کمرا) در سال 1389 درساختمانی به مساحت 200 متر مربع در ضلع شرقی بیمارستان نیز احداث ومورد بهره برداری قرار گرفت.

 • اپلیکیشن هم شهری ها

  مدیران این سایت امیدوار هستند که با ایجاد امکانات ارتباط مالی و فرهنگی که در اختیار همشهریان عزیز قرار داده شده است , در جهت قدرت و همبستگی بیشتر جامعه کوچک فارسی زبان خود در خارج از کشور با کمک و یاری همدیگر گام برداریم.

 • depoo(دپو)

  در این نرم افزار مجموعه کاملی از کارخانه جات،کارگاه های تولیدی، شرکت های وارد کننده متریال های ساختمانی و همچنین بیش از صد ها شغل وابسته به این صنعت پویا گرد اوری شده است.

 • فراتعمیر

  دربسیاری از موارد همان کالای یدکی در اختیار تعمیر کار و یا فروشنده قطعه دیگری بوده و بی استفاده رها شده میتوانند از طریق ارتباط با یکدیگر و خرید و فروش قطعات رفع مشکل کرد.

 • درشکه (راننده)

  نرم افزار درشکه با بهره گیری از توان داخلی  در زمینه اپلیکیشن های  کاریردی در حوضه حمل و نقل  طراحی و ساخته شده است.