هیرو (جوادالائمه)

بیمارستان جوادالائمه

این بیمارستان در سال ۱۳۷۰پس از ۲سال ااقدامات اداری و دریافت مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شهرداری مشهد در زمینی به مساحت ۹۶۴۵ متر مربع طی سند شماره ۲۵۲۵ و پلاک ثبتی ۲۱۱ فرعی از ۱۸۸فرعی از ۱۸۲ اصلی بخش ده مشهد با ۹۶ تخت مصوب شروع به کار نموده و به مدت ۴ سال و ۸ ماه پروژه مزبور به پایان رسید.

این بیمارستان در سطح ۲۵۰۰ متر مربع و پنج طبقه ساخته شده و در حال حاضر دارای ۱۲۶ تخت فعال می باشد.

 

لینک مستقیم دانلود نرم افزار :https://new.sibapp.com/applications/javadalaeme

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن ای او اس هیرو

طراحی این برنامه ای او اس توسط شرکت ستایش صورت گرفته است.

هیرو اپلیکیشن معرفی بیمارستان میباشد . این بیمارستان در سال ۱۳۷۰پس از ۲سال اقدامات اداری و دریافت مجوز های مربوطه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شهرداری مشهد شروع بکار نموده است.

با راه اندازی بیمارستان ، اولین عمل جراحی در این بخش در تاریخ ۱۳۷۹/۱۲/۱۳ توسط پرفسور صادقی و با حضور اساتید جراحی قلب باز مشهد انجام گرفت.

مساحت این بخش ۳۵۰ متر می باشد که دارای ۳ اتاق عمل هر کدام به مساحت ۵۰ متر مربع می باشد و به وسیله سیستم هواساز ، جریان هوای مثبت را از داخل به خارج هدایت می کند که فیلتر هوای هپا آن هر دو ماه یک بار تعویض می شود.

این بیمارستان دارای بخش اورژانس با۱۱۰تخت، کلینیک با ۶ اتاق پزشک، داروخانه، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، رادیولوژی، سونوگرافی داپلر، آزمایشگاه ، دو بخش جراحی، سه اتاق عمل هر یک به مساحت ۵۰ متر، بخش مراقبت های ویژه ICU  و CCU با مجموع ۳۲ تخت و تجهیزات کامل، بخش کاتتریسم و آنژیوگرافی، پزشکی هسته ای،بخش بازتوانی، آموزش و تحقیقات، کتابخانه و سالن آموزش، دو سالن آمفی تئاتر و نهارخوری هر یک به مساحت ۳۱۰متر مربع میباشد.

به طور متوسط ماهانه ۱۵۰ عمل جراحی در این بخش انجام می گردد.( روزانه ۶ عمل به صورت فعال و به غیر از اعمال جراحی اورژانس )

بخش های اداری این بیمارستان شامل پذیرش و ترخیص، آمار و مدارک پزشکی، حسابداری و امور مالی، مدیریت پرستاری، اعتبار بخشی و بهبود کیفیت، منابع انسانی و کارگزینی، فناوری اطلاعات، روابط عمومی، بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، کنترل عفونت و CSR ، آشپزخانه، لندری و  تدارکات و انبار می باشد.

امیدواریم در ظل توجهات حضرت جوادالائمه(ع) بتوانیم این وظیفه خطیر را هم چون گذشته به نحو احسن انجام و همچنان بیماران را در امر بهبودی یاری رسانیم.

برای مشاهده نمونه کار های بیشتر  اندروید  و آی او اس به لینک زیر مراجعه فرمایید.

سایر نمونه کارها